![Οι πιθανοί αντίπαλοι του Ολυμπιακού στο Conference League Οι πιθανοί αντίπαλοι του Ολυμπιακού στο Conference League](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgAakOwRxQ-VzfVwCQv3s8KDu6y17FLAtXhjnKb28xK-aPeLEZFDGu8el6UeXoQaU41kwObPVAHWIBu6EOIsQZNwxdifnfIDQQ7GO-4zO7Y11pqE5zfwChged0QuRKAW14bUHv1Ap6gxLXORNlhhv5pakFuzd9IYzkfe-i8kN9X22qY-oXsV0rBcJY6C-k/s16000/olympiakos_panuguriko.jpg)
🔴 Τη Δευτέρα θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του Conference League με τον Ολυμπιακό να συμμετέχει για πρώτη φορά στη συγκεκριμένη διοργάνωση. Διαβάστε παρακάτω...
🔴 Ο Ολυμπιακός πήρε την 3η θέση στον όμιλο του Europa League
και θα συνεχίσει την ευρωπαϊκή του πορεία στο Conference League, στο
οποίο θα αγωνιστεί για πρώτη φορά στην ιστορία του.
Η ομάδα του Πειραιά μετά το 5-2 επί της Μπάτσκα Τόπολα θα αγωνιστεί στα play offs της τρίτης τη τάξει διοργάνωσης της UEFA.
Η κλήρωση για τα play offs θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα στις 15:00. Τα
πρώτα παιχνίδια θα διεξαχθούν στις 15 Φεβρουαρίου και οι ρεβάνς στις 22
του ίδιου μήνα.
🔴 Οι πιθανοί αντίπαλοι του Ολυμπιακού είναι οι εξής:
🔴 Οι πιθανοί αντίπαλοι του Ολυμπιακού είναι οι εξής:
Σλόβαν Μπρατισλάβας (Σλοβακία), Γάνδη (Βέλγιο), Ντινάμο Ζάγκρεμπ (Κροατία), Μπόντο/Γκλιμτ (Νορβηγία), Λέγκια Βαρσοβίας (Πολωνία), Φερεντσβάρος (Ουγγαρία), Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γερμανία) και Λουντογκόρετς (Βουλγαρία).
🔴 Η ανάρτηση δεν αποτελεί άρθρο του Olymp Eidisis. Όλα τα πνευματικά δικαιώματα ανήκουν στην ιστοσελίδα που αναφέρεται παρακάτω. Για τυχόν παρατηρήσεις επικοινωνήστε μαζί μας: olympiakos-eidisis@mail.com