![Μίροτιτς: Αυτή είναι η μόνη ελληνική ομάδα που ακολουθεί στο Instagram Μίροτιτς: Αυτή είναι η μόνη ελληνική ομάδα που ακολουθεί στο Instagram](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi0-ytNXmHtso2J82om16UQ3O3nzSNb2JdVnApqNHvoG-EbtVBjPnn1mm4enNvKM2Nja5dBEcbol__yHpEbrxtGaW8Y5lxpkq8WWbuTp_K3NpNsXpMi0ZP0TxYhBrkXatCE8IRjVj9ZsN-UctVzodm3KqFeu8eN2PfHB8_2aUL4Qt2yNE23K-kOK7lMcLE/s16000/mirotic_(2).jpg)
Ο Νίκολα Μίροτιτς ακολουθεί μόλις 200 λογαριασμούς στο Instagram. Ανάμεσα σε αυτούς υπάρχει και μία ελληνική ομάδα.
Διαβάστε παρακάτω...
🔴 Το όνομα του Νίκολα Μίροτιτς βρίσκεται σταθερά στην ημερήσια διάταξη
όλων των αθλητικών μέσων της Ευρώπης και όχι αδίκως. Η επικείμενη
αποχώρησή του από την Μπαρτσελόνα -όταν καταλήξουν στο ύψος της αποζημίωσης που θα πάρει- έχει κάνει τον Μαυροβούνιο φόργουορντ περιζήτητο.
Μεταξύ άλλων, το όνομά του έχει συνδεθεί με τους δύο αιώνιους, αφού τόσο ο Ολυμπιακός, όσο και ο Παναθηναϊκός εξετάζουν κάθε ποιοτικό και διαθέσιμο παίκτη της EuroLeague, προκειμένου να στελεχώσουν τα ρόστερ τους ενόψει της σεζόν 2023/24. Ωστόσο, ο Μίροτιτς δεν ακολουθεί στο Instagram ούτε τους πράσινους, ούτε τους ερυθρόλευκους, αλλά μία άλλη ελληνική ομάδα-έκπληξη.
Πρόκειται για την Καρδίτσα, την ομάδα του Γιάννη Μπουρούση, με τον οποίο ο Μίρο διατηρεί εξαιρετικές σχέσεις από την εποχή που υπήρξαν συμπαίκτες στη Ρεάλ Μαδρίτης, δηλαδή τη σεζόν 2013-14.
Η ανάρτηση δεν αποτελεί άρθρο του Olymp Eidisis. Όλα τα πνευματικά δικαιώματα ανήκουν στην ιστοσελίδα που αναφέρεται παρακάτω. Για τυχόν παρατηρήσεις επικοινωνήστε μαζί μας: olympiakos-eidisis@mail.com