![Σταματέλος: «Έστειλε μηνύματα ο Μεντιλίμπαρ με την αποστολή για ΑΕΚ - Ίσως με Αποστολόπουλο στο αριστερό άκρο»! Σταματέλος: «Έστειλε μηνύματα ο Μεντιλίμπαρ με την αποστολή για ΑΕΚ - Ίσως με Αποστολόπουλο στο αριστερό άκρο»!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhs_-5iI6DEPNNe41A6vKLrGoCTkGfwfGxbOSP14ecmp6FxPJ4W6J-oQmUB6Cozc35WbsNadjO3sN1IbqLEj36mMVZrHdwnR4m4VTVD5ZqWy0R-mWGKJR2_250lb17jzpK57AZ8LRlaXJJljeQLj0kNAX8Ghd-20u5B25rQk4qGkJzMI_WllETHyIfL72g/s16000/4265728_103517.jpg)
🔴 Ακούστε τα τελευταία νέα του Ολυμπιακού ενόψει του μεγάλου αποψινού (15/05, 20:00) ντέρμπι με την ΑΕΚ από τον Νίκο Σταματέλο στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6
Διαβάστε παρακάτω...
🔴 Τα τελευταία νέα του Ολυμπιακού ενόψει του μεγάλου αποψινού (15/05, 20:00) ντέρμπι με την ΑΕΚ, για την 9η αγωνιστική των playoffs της Σούπερ Λίγκας, μετέφερε στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 ο Νίκος Σταματέλος.
Ο ρεπόρτερ των «ερυθρόλευκων» σχολίασε καταρχήν την αποστολή, που ανακοίνωσε χθες (14/05) ο Ισπανός τεχνικός, σημειώνοντας πως έστειλε μηνύματα μετά την Τούμπα, «κόβοντας» Μασούρα, Ναβάρο και Αλεξανδρόπουλο.
Δεν είναι μόνο αυτοί, υπογράμμισε, που δεν τον άφησαν ικανοποιημένο, αλλά κάπως έπρεπε να βγει η αποστολή.
🔴 Σε ό,τι έχει να κάνει με την 11άδα για το ματς με την Ένωση, ανέφερε πως είναι μεγάλο ερωτηματικό οι επιλογές του Μεντιλίμπαρ, εκφράζοντας την πεποίθηση ότι θα ξεκινήσει ο Αποστολόπουλος στο αριστερό άκρο της άμυνας.
Στα στόπερ, όπως τόνισε, δεν θα παίξει με δύο αριστεροπόδαρους, άρα θα
αγωνιστούν Ντόη-Κάρμο ή Ντόη-Άμπι, στα χαφ αναμένονται επιστροφές, ενώ ο
Γιόβετιτς όλα δείχνουν ότι θα πάρει φανέλα βασικού.
Ακούστε αναλυτικά το ρεπορτάζ: 🔴 Η ανάρτηση δεν αποτελεί άρθρο του Olymp Eidisis. Όλα τα πνευματικά δικαιώματα ανήκουν στην ιστοσελίδα που αναφέρεται παρακάτω. Για τυχόν παρατηρήσεις επικοινωνήστε μαζί μας: olympiakos-eidisis@mail.com
Ακούστε αναλυτικά το ρεπορτάζ: 🔴 Η ανάρτηση δεν αποτελεί άρθρο του Olymp Eidisis. Όλα τα πνευματικά δικαιώματα ανήκουν στην ιστοσελίδα που αναφέρεται παρακάτω. Για τυχόν παρατηρήσεις επικοινωνήστε μαζί μας: olympiakos-eidisis@mail.com