![Οι φανέλες με τις οποίες θα παραταχθούν Φιορεντίνα και Ολυμπιακός στον τελικό Οι φανέλες με τις οποίες θα παραταχθούν Φιορεντίνα και Ολυμπιακός στον τελικό](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgYFS1Pu9zYNN9MIKT5UXhgD2Q_pldUQrryTFDwVYroHTnFDZMEKh4iNW4mFv2CCCKIT6CXa9ywqPdhuJ8_gGOSnPyHT0pHgI1NjewPEbMM_9_koBXJEczPKeGQ5_uYs4V9M0cLkt8Nnit77x3R_82cbELLFRVqbgrNBTdvzvBWvWJ0TJqVwIvWWiGv8LA/s16000/olympiakos-fiorentina-tha-metaferthei-o-telikos-conference-league-sti-voydapesti.jpg)
🔴 Ο ιστορικός τελικός του Ολυμπιακού απέναντι στην Φιορεντίνα στο Conference League πλησιάζει. Οι ετοιμασίες βρίσκονται σε εξέλιξη και για τις δύο ομάδες ενόψει του μεγάλου ραντεβού.
Διαβάστε παρακάτω...
🔴 Με τη λευκή φανέλα θα παίξει η Φιορεντίνα στον τελικό του Conference League με τον Ολυμπιακό.
Η σειρά με την οποία έχει «βγει» το ζευγάρι του τελικού, καθόρισε και τις εμφανίσεις που θα φορέσει η κάθε ομάδα στο μεγάλο ματς της 29ης Μαΐου στην ΟΠΑΠ Αρένα.
Ο Ολυμπιακός θα αγωνιστεί με την παραδοσιακή ερυθρόλευκη φανέλα του, ενώ η Φιορεντίνα θα παραταχθεί με τη δεύτερη φανέλα της, η οποία είναι λευκή με ορισμένες μωβ λεπτομέρειες στα μανίκια και στο κέντρο της, απεικονίζοντας τις βιολέτες που είναι και το σήμα της ιταλικής ομάδας.
🔴 Η ανάρτηση δεν αποτελεί άρθρο του Olymp Eidisis. Όλα τα πνευματικά δικαιώματα ανήκουν στην ιστοσελίδα που αναφέρεται παρακάτω. Για τυχόν παρατηρήσεις επικοινωνήστε μαζί μας: olympiakos-eidisis@mail.com