![Την Παρασκευή η κλήρωση του Ολυμπιακού στο Youth League: Αυτοί είναι οι υποψήφιοι αντίπαλοι – Μέσα Ρεάλ, Μίλαν και Σίτι Την Παρασκευή η κλήρωση του Ολυμπιακού στο Youth League: Αυτοί είναι οι υποψήφιοι αντίπαλοι – Μέσα Ρεάλ, Μίλαν και Σίτι](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_Us3fUs_XBeOFL9SYeSy-vkqY7q9BkfrZUSPHEW3aoPfQ3Cght4_6SSb5x50csJqdDTLwlQvuBX9X4Ve6pPzPC74rAJH4U7q8jJu-lEhKz4Ds8jBHnDQEwDemQai2H8m4Ajg9v5VW5w_KP_zz_lHa6X7e6joeMgSz9lGkmRALX7OyWKZ1D2d2RdTVprQ/s16000/6106686.jpg)
🔴 Η πιτσιρικαρία του Ολυμπιακού γράφει Ιστορία στο Youth League. Και συνεχίζει…
Διαβάστε παρακάτω...
🔴 Η ευλογημένη κ-19 γενιά του Ολυμπιακού συνεχίζει το ταξίδι της στο Youth League. Και μετά την Ίντερ ετοιμάζεται να αντιμετωπίσει μια ακόμη elite ακαδημία της Ευρώπης.
Η κλήρωση για τους «16» είναι προγραμματισμένη για την Παρασκευή και οι υποψήφιοι αντίπαλοι είναι μάλλον… σεσημασμένοι. Ρέαλ, Μίλαν, Μάντσεστερ Σίτι δεν χρειάζονται συστάσεις.
🔴 Όπως βεβαίως και η Πόρτο, η Φέγενορντ, η Λανς, η Κοπεγχάγη και η Σάλτσμπουργκ. Και στην φάση των «16» η διαδικασία είναι νοκ άουτ: Δηλαδή όλα θα κριθούν σε μια αναμέτρηση. 🔴 Τα ματς αυτά με θέα πλέον στους προημιτελικούς είναι προγραμματισμένα για το διήμερο 27-28 Φεβρουαρίου. Ιδανικά; Θα ήταν σπουδαίο ο Ολυμπιακός ανεξάρτητα με τον αντίπαλο, να βρεθεί γηπεδούχος ξανά. Και αυτή τη φορά να γεμίσει το Καραϊσκάκης. Το αξίζουν αυτά τα παιδιά. Αυτή η υπέροχη ποδοσφαιρική ιστορία.Η ανάρτηση δεν αποτελεί άρθρο του Olymp Eidisis. Όλα τα πνευματικά δικαιώματα ανήκουν στην ιστοσελίδα που αναφέρεται παρακάτω. Για τυχόν παρατηρήσεις επικοινωνήστε μαζί μας: olympiakos-eidisis@mail.com