![Τρομερή ΦΩΤΟ από ΣΕΦ - Η Μπέριλ ΜακΚίσικ ποζάρει με τον Τάκη Τσουκαλά! Τρομερή ΦΩΤΟ από ΣΕΦ - Η Μπέριλ ΜακΚίσικ ποζάρει με τον Τάκη Τσουκαλά!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi7jyxzq1x426rRvYgnEZ40Rv9xNSI7Bbie4hlN6Ud4cPSPcvYujkefYMRBGJ_yoDKlA0rkkNuxUX8TnuY4C2Sn17G7HB5NVmDJvo1TFKTqJ778B7XeudrXX_M6WroAJvYPYEw4Tf-b1R9NJZ2UIIL-Si0f9YeL4pm_4wIb1sOYRsR-G-9V6gGe5qPLCHU/s16000/%CE%9C%CF%80%CE%AD%CF%81%CE%B9%CE%BB-%CE%9C%CE%B1%CE%BA%CE%9A%CE%AF%CF%83%CE%B9%CE%BA-%CE%9F%CE%BB%CF%85%CE%BC%CF%80%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%8C%CF%82-1200x714.png)
🔴 Η σύζυγος του Σακίλ ΜακΚίσικ ανέβασε φωτογραφία με τον γνωστό οπαδό του Ολυμπιακού, με τα likes να... πέφτουν βροχή.
Διαβάστε παρακάτω...
🔴 Στο πλευρό του Ολυμπιακού η σύντροφος του Σακίλ ΜακΚίσικ, Μπέριλ, η οποία φωτογραφήθηκε στο ΣΕΦ με τον γνωστό φίλο των «ερυθρόλευκων» Τάκη Τσουκαλά.
Ο Ολυμπιακός παίζει αυτή την ώρα στο ΣΕΦ με την Παρτίζαν του Ζέλικο Ομπράντοβιτς για την 4η αγωνιστική της Euroleague. Στο ΣΕΦ βρίσκεται, όπως πάντα, η σύντροφος του Σακίλ ΜακΚίσικ, Μπέριλ.
🔴 Μάλιστα η ίδια ανέβασε στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης μία φωτογραφία μαζί με τον γνωστό φίλο του Ολυμπιακού, Τάκη Τσουκαλά. «Πάμε Ολυμπιακέ!!», ήταν το μήνυμα στους διαδικτυακούς της φίλους.Αναλυτικά το ποστάρισμα:
🔴Η ανάρτηση δεν αποτελεί άρθρο του Olymp Eidisis. Όλα τα πνευματικά δικαιώματα ανήκουν στην ιστοσελίδα που αναφέρεται παρακάτω. Για τυχόν παρατηρήσεις επικοινωνήστε μαζί μας: olympiakos-eidisis@mail.comΠάμε Ολυμπιακέ!! pic.twitter.com/ZT4sj1mvpl
— Μπεριλ Μακισοπουλου (@berilmckissic) October 19, 2023