![Το αποθεωτικό ποστάρισμα της «ερυθρόλευκης» ΠΑΕ για την εμφάνιση του Πορόσο! Το αποθεωτικό ποστάρισμα της «ερυθρόλευκης» ΠΑΕ για την εμφάνιση του Πορόσο!](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_I2NfzKHZk3wh26vj2f1ABEMLu159fyjroj1373zsb3RdlFOzK7lPBNwD2PEHDBlAiQYYYWXxUOax_bKj_wy7GdJg_aiy1DniblQx2lisV6aqtlgq5-c_Z0cZU3PORNVmuAQmAPZgYEtLqcWrvcdhOKrzW6_SaK2haeW1dSA1iyAVZcV4rQlp0dFNS68/s16000/4006066-(1)_162745.jpg)
🔴 Το «ερυθρόλευκο» ποστάρισμα της ΠΑΕ Ολυμπιακός για τον Τζάκσον Πορόσο και την πολύ καλή του εμφάνιση στο χθεσινό παιχνίδι με αντίπαλο τη Γουέστ Χαμ.
Διαβάστε παρακάτω...
🔴 Την πρώτη του νίκη στους φετινούς ομίλους του Europa League πήρε το βράδυ της Πέμπτης (26/10) ο Ολυμπιακός, ο οποίος με πολύ καλή εμφάνιση, επικράτησε σχετικά άνετα με 2-1 της Γουέστ Χαμ στο κατάμεστο, «Γ. Καραϊσκάκης».
Εκ των πρωταγωνιστών για την ομάδα του Ντιέγκο Μαρτίνεθ ήταν ο Τζάκσον Πορόσο, ο
οποίος παρότι... βούτηξε στα βαθιά για πρώτη φορά φέτος, μπόρεσε να
βοηθήσει σημαντικά την ομάδα και να αποτελέσει σημείο αναφοράς στην
«ερυθρόλευκη» άμυνα.
🔴 Με αφορμή την χθεσινοβραδινή εμφάνιση του νεαρού Κολομβιανού στόπερ, η ΠΑΕ Ολυμπιακός δημοσίευσε μια φωτογραφία του στα social media με τη λεζάντα: «Τι νύχτα για τον Τζάσκον Πορόσο!», δίνοντας με αυτό τον τρόπο ένα έξτρα credit στην εμφάνισή του!
🔴
Η ανάρτηση δεν αποτελεί άρθρο του Olymp Eidisis. Όλα τα πνευματικά δικαιώματα ανήκουν στην ιστοσελίδα που αναφέρεται παρακάτω. Για τυχόν παρατηρήσεις επικοινωνήστε μαζί μας: olympiakos-eidisis@mail.com🔴⚪️🦁💥WHAT A NIGHT FOR JACKSON POROZO! pic.twitter.com/GHhGMO1gby
— Olympiacos FC (@olympiacosfc) October 27, 2023