Δείτε τη φάση με το δοκάρι του Κώστα Φορτούνη.
Διαβάστε παρακάτω...
🔴 Στο δοκάρι της εστίας του Απόλλωνα Λάρισας σταμάτησε ένα σουτ του Κώστα
Φορτούνη ο οποίος αγωνίζεται και πάλι με τον Ολυμπιακό Β. Δείτε τη φάση.
Δείτε την φάση ΕΔΩ!
Η ανάρτηση δεν αποτελεί άρθρο του Olymp Eidisis. Όλα τα πνευματικά δικαιώματα ανήκουν στην ιστοσελίδα που αναφέρεται παρακάτω. Για τυχόν παρατηρήσεις επικοινωνήστε μαζί μας: olympiakos-eidisis@mail.com
Η ανάρτηση δεν αποτελεί άρθρο του Olymp Eidisis. Όλα τα πνευματικά δικαιώματα ανήκουν στην ιστοσελίδα που αναφέρεται παρακάτω. Για τυχόν παρατηρήσεις επικοινωνήστε μαζί μας: olympiakos-eidisis@mail.com
► Τελευταίες ειδήσεις!
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj-45SAVz2TbjxzdJLpcCsZOsqLQPTwyPbSdVMR8aoIWdrKxeKH8xpdPSgjPBL7QOBivvbWQoOSYYOW9RnNUWz_jVCKcEdDtJK2rL1k7jtBFgvqE5JS79dVO-7QdfM868KXM_S_aKwZgubl/s25-no/Close-button-25.png)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj-45SAVz2TbjxzdJLpcCsZOsqLQPTwyPbSdVMR8aoIWdrKxeKH8xpdPSgjPBL7QOBivvbWQoOSYYOW9RnNUWz_jVCKcEdDtJK2rL1k7jtBFgvqE5JS79dVO-7QdfM868KXM_S_aKwZgubl/s25-no/Close-button-25.png)