Ο Ολυμπιακός… ζεσταίνει τον κόσμο του για την ανακοίνωση της απόκτησης του Κώστα Μανωλά. Διαβάστε παρακάτω...
🔴 Ο Ολυμπιακός… ζεσταίνει τον κόσμο του για την ανακοίνωση της απόκτησης του Κώστα Μανωλά.
Οι Πειραιώτες ανέβασαν ένα βίντεο με τον Έλληνα στόπερ να τραγουδάει παρέα με τον κόσμο το σύνθημα «είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό», ενώ από πάνω έχουν λεζάντα για… χριστουγεννιάτικο δώρο που ήρθε νωρίς για τους «ερυθρόλευκους».
Οι Πειραιώτες ανέβασαν ένα βίντεο με τον Έλληνα στόπερ να τραγουδάει παρέα με τον κόσμο το σύνθημα «είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό», ενώ από πάνω έχουν λεζάντα για… χριστουγεννιάτικο δώρο που ήρθε νωρίς για τους «ερυθρόλευκους».
Η ανάρτηση δεν αποτελεί άρθρο του Olymp Eidisis. Όλα τα πνευματικά δικαιώματα ανήκουν στην ιστοσελίδα που αναφέρεται παρακάτω. Για τυχόν παρατηρήσεις επικοινωνήστε μαζί μας: olympiakos-eidisis@mail.comEarly Christmas gift loading… 🔴⚪ #Olympiacos #Manolas #ManolasIsBack #ManolasReturns pic.twitter.com/iMimjRE2an
— Olympiacos FC (46🏆) (@olympiacosfc) December 16, 2021