Τα δύο καρμπόν «σεντερφορίσια» γκολ του Ελ Αραμπί στον Παναθηναϊκό (vids)

Δευτέρα, 22 Ιουνίου 2020

«Λίρα εκατό» αποδείχθηκε για τον Ολυμπιακό ο Γιουσέφ Ελ Αραμπί, ο οποίος διατηρεί...ερωτική επαφή με τα αντίπαλα δίχτυα. Θυμηθείτε τα δύο ίδια «σεντερφορίσια» γκολ του Μαροκινού στον Παναθηναϊκό

Διαβάστε παρακάτω... Στις 5 Ιανουαρίου ο Ολυμπιακός υποδεχόταν τον Παναθηναϊκό για την 17η αγωνιστική του πρωταθλήματος. Το ματς κρίθηκε με γκολ του Ελ Αραμπί στο 73ο λεπτό. Από μπαλιά του Βαλμπουενά. Στις 21 Ιουνίου ο Ολυμπιακός υποδέχθηκε τον Παναθηναϊκό για την 3η αγωνιστική των πλέι οφ της Σούπερ Λιγκ. Ο Ελ Αραμπί στο 21ο λεπτό κλειδώνει τη νίκη για τον Ολυμπιακό, κάνοντας το 2-0. Από μπαλιά του Ομάρ Ελαμπντελαουί.